STAŇTE SA PARTNEROM SPOLOČNOSTI ERIMA!

Ste športový predajca alebo obchod s módou? Staňte sa partnerom spoločnosti Erima a rozvíjajte svoje podnikanie. Či už potrebujete profesionálne športové oblečenie, naše najpredávanejšie futbalové lopty, digitálne klubové obchody alebo marketingové materiály na prilákanie nových zákazníkov - budeme stáť pri vás. Náš medzinárodný obchodný tím sa s vami rád porozpráva o atraktívnych možnostiach spolupráce. Poďme spoločne rozšíriť naše podnikanie.

Kontaktujte nás teraz

PREČO BY STE SA MALI STAŤ DISTRIBÚTOROM SPOLOČNOSTI ERIMA?

Ako tradičná spoločnosť podporujeme okrem našich sponzorských partnerov aj menšie, regionálne kluby. Či už ide o okresnú ligu, celoštátnu ligu, bežeckú skupinu alebo firemné podujatie - ERIMA je vaším kontaktom: od poradenstva, cez ponuku, objednávku až po následný servis. U nás je každý profesionálom.

VAŠE VÝHODY ERIMA

Domov tímového športu: V našom modernom logistickom centre ERIMA je pre vás a váš tím uskladnených viac ako 3,5 milióna produktov na viac ako 20 000 m2 plochy. Najmodernejší skladový systém, ktorý denne dodá až 50 000 položiek, zabezpečuje to, čím sme známi: vynikajúcu schopnosť, konzistenciu a rýchlosť dodávok.

Kontaktujte nás teraz

RÝCHLE DORUČENIE

Viac ako 3,5 milióna výrobkov je vždy na sklade v našom centrálnom sklade a sú pripravené na okamžitú expedíciu. Aj pri objednávkach veľkých množstiev sú všetky naše položky k dispozícii na okamžité dodanie.

DLHÁ DOSTUPNOSŤ

Kluby a tímy sa neustále menia, či už ide o zmenu hráčov alebo opotrebovanie športového oblečenia. Preto sú naše tímové línie k dispozícii štyri roky a možno ich kedykoľvek jednoducho doobjednať.

PREMIUM KVALITA od roku 1900

Keď ide o šport, niekedy môže ísť do tuhého. Preto prikladáme veľký význam kvalite, odolnosti a dlhej životnosti nášho športového tovaru.

ERIMA JE VÁŠ PARTNER

Máte vy a váš tím ďalšie otázky? Chceli by ste najprv nezáväznú konzultáciu? Chceli by ste individuálnu ponuku alebo si chcete priamo objednať? Potom nám napíšte prostredníctvom nášho kontaktného formulára - ozveme sa vám čo najskôr!

Staňte sa partnerom!

 Kliknutím sem zobrazíte zásady ochrany osobných údajov.