ŠPORTOVÝ DODÁVATEĽ HĽADÁ KLUBY

Tímové športy sú v našej DNA. Hľadáte jednotné športové oblečenie pre seba a svoj tím? Využite viac ako 120 rokov skúseností s vybavením klubov a tímov v širokej škále športov. Či už ste amatérsky klub, profesionálny tím alebo firma, stačí nám napísať - poradíme vám!

Kontaktujte nás teraz

OBLEČENIE VÁŠHO TÍMU

Či už ide o individuálne dresy, teplákové súpravy, tričká, výstroj alebo fanúšikovské predmety - s ERIMA budete vy a váš tím dokonale vybavení na ďalšiu sezónu alebo nadchádzajúce podujatie. Vďaka princípu mix & match môžete kombinovať aj rôzne modely a veľkosti. Každému klubu a každému tímu ponúkame bezkonkurenčnú tímovú zľavu!

Pozrite si naše katalógy

VÁŠ KLUBOVÝ OBCHOD ERIMA

ERIMA podporuje vás a váš klub prostredníctvom individuálneho klubového obchodu. V rámci špeciálnej služby pre vás vytvoríme pripravené obchody. 

VÁŠ INDIVIDUÁLNY KLUBOVÝ KATALÓG

Poskytneme vám váš vlastný klubový katalóg alebo leták s logom vášho klubu a vašou individuálnou klubovou kolekciou. Vo formáte PDF na prezeranie online alebo vytlačený pre každý tím.

MÔJ KONFIGURÁTOR ERIMA

Vytvorte si tímové oblečenie pozostávajúce z dresu a šortiek v dizajne na mieru. Vašej kreativite a dizajnu sa medze nekladú.

Navrhnite si ho teraz

SLUŽBY AKO PRE PROFESIONÁLOV

Cíťte sa ako profesionál a oblečte sa ako profesionál! Ako tradičná spoločnosť podporujeme okrem našich sponzorských partnerov aj menšie, regionálne kluby. Či už ide o okresnú ligu, celoštátnu ligu, bežeckú skupinu alebo firemné podujatie - ERIMA je vaším kontaktom: od poradenstva, cez ponuku, objednávku až po následný servis. U nás je každý profesionálom.

VAŠE VÝHODY ERIMA

Domov tímového športu: V našom modernom logistickom centre ERIMA je pre vás a váš tím uskladnených viac ako 3,5 milióna produktov na viac ako 20 000 m2 plochy. Najmodernejší skladový systém, ktorý denne dodá až 50 000 položiek, zabezpečuje to, čím sme známi: vynikajúcu schopnosť, konzistenciu a rýchlosť dodávok.

Kontaktujte nás teraz

RÝCHLE DORUČENIE

Viac ako 3,5 milióna výrobkov je vždy na sklade v našom centrálnom sklade a sú pripravené na okamžitú expedíciu. Aj pri objednávkach veľkých množstiev sú všetky naše položky k dispozícii na okamžité dodanie.

DLHÁ DOSTUPNOSŤ

Kluby a tímy sa neustále menia, či už ide o zmenu hráčov alebo opotrebovanie športového oblečenia. Preto sú naše tímové línie k dispozícii štyri roky a možno ich kedykoľvek jednoducho doobjednať.

PREMIUM KVALITA od roku 1900

Keď ide o šport, niekedy môže ísť do tuhého. Preto prikladáme veľký význam kvalite, odolnosti a dlhej životnosti nášho športového tovaru.

120 ROKOV SKÚSENOSTÍ S TÍMOVÝMI ŠPORTMI

100 % tímových športov! Ako výrobca športového vybavenia pôsobíme od roku 1900 a vybudovali sme celoeurópsku sieť s viac ako 2 000 špecializovanými predajcami a viac ako 1 500 klubmi. Sme špecialisti na vybavenie tímov, družstiev a kompletných klubov športovým oblečením a doplnkami. Či už ide o futbal, hádzanú, volejbal, tenis, atletiku, beh, gymnastiku, stolný tenis alebo akýkoľvek iný šport či aktivitu, ktorá sa praktizuje tímovo.

Pozrite si našu históriu

ERIMA JE VÁŠ PARTNER

Máte vy a váš tím ďalšie otázky? Chceli by ste najprv nezáväznú konzultáciu? Chceli by ste individuálnu ponuku alebo si chcete priamo objednať? Potom nám napíšte prostredníctvom nášho kontaktného formulára - ozveme sa vám čo najskôr!

Kontaktujte nás teraz

 Kliknutím sem zobrazíte zásady ochrany osobných údajov.